КАФЕДРА МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ І ЗМІСТУ ОСВІТИ





#Дискусійний простір «НУШ: свобода і можливості вчителя та учня». Тема для обговорення: «Підручники: вибір/вимір вчителя» для вчителів природничої, соціальної і здоров’язбережувальної освітніх галузей

21 лют. 2025
Протягом тижня з 17 лютого по 21 лютого 2025 року спільноти педагогів згуртувалися на лютневому, першому у 2025 році, дискусійному просторі «НУШ: свобода і можливості вчителя та учня». Тема для обговорення: «Підручники: вибір/вимір вчителя».

 

#Дискусійний простір

«НУШ: свобода і можливості вчителя та учня».

Тема для обговорення: «Підручники: вибір/вимір вчителя»

для вчителів природничої, соціальної і здоров’язбережувальної освітніх галузей

Протягом тижня з 17 лютого по 21 лютого 2025 року спільноти педагогів згуртувалися на лютневому, першому у 2025 році, дискусійному просторі «НУШ: свобода і можливості вчителя та учня». Тема для обговорення: «Підручники: вибір/вимір вчителя».

= Модерували простір: Лариса Кононенко та Лариса Ятвецька: співробітники науково-методичної лабораторії природничо-математичної, інформатичної та STEM-освіти кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», координатори освітніх галузей, тренери НУШ, Володимир Немерцалов, доцент кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», тренер НУШ.

= 18 лютого 2025 року вчителі, які викладають курси соціальної і здоров’язбережувальної освітньої галузі разом зі спікером Тетяною Лось, методисткою видавництва «Ранок», ще раз утвердилися у важливості курсів даної галузі для розвитку життєвих навичок та ознайомилися з НМК, що буде допомагати вчителям при організації освітньої діяльності. Учасники мали змогу познайомитися із контентом підручника «Здоров’я, безпека, добробут» для 8 класу.

= 20 лютого 2025 року природничники занурилися в обговорення теми: «Сучасний підручник як провідник до успішного навчання: інноваційність, інтерактивність, персоніфікованість, практичність» Працювали в спільнотах зі спікерами:

• • ІК Природничі науки – Юлія Мандренко, співавтор модельної навчальної програми та підручника інтегрованого курсу «Природничі науки», вчитель біології;

• • Фізика – Олена Кірюхіна, учитель фізики вищої категорії, вчитель-методист, співавтор лінійки підручників і посібників з фізики для ЗЗСО;

• • Географія – Валерія Волик, методист з географії видавництва «Ранок»;

• • Біологія – Людмила Довгаль, співавтор підручника, учитель біології Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Черкаської міської ради Черкаської області, вчитель-методист, дипломант фіналу конкурсу «Учитель року - 2022» в номінації «Біологія»;

• • Хімія – Олександр Недоруб, співавтор підручника, вчитель хімії ліцею №17 «Інтелект» Полтавської міської ради Полтавської області, учитель-методист.

Учасники дискусійних просторів мали змогу проаналізувати, що для вчителя означає академічна свобода. Вчитель – відповідальний творець освітнього середовища, вчиться упродовж життя та мотивує дітей до навчання!

Свобода вибору/виміру – це наша сила та відповідальність!

Ми завжди відкриті для співпраці, дискусій, консультацій!

З вірою у Перемогу!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





Новини


24 лют. 2025
Відбувся курс підвищення кваліфікації для вчителів біології, географії, фізики, хімії, математики, присвячений темі «Підприємливість та фінансова грамотність: кейси та практики»
Основна мета курсу – підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителів природничих дисциплін щодо розвитку базових професійних компетентностей через розгляд питань оновлення методичного інструментарію компетентнісно орієнтованого навчання, вирішення завдань Державного стандарту базової середньої освіти, відтворення основних напрямів державної політики у галузі освіти, запитів громадянського суспільства, установ і закладів освіти, освітніх потреб споживачів освітніх послуг.

24 лют. 2025
#Дискусійний простір «НУШ: свобода і можливості вчителя та учня». Тема для обговорення: «Підручники: вибір/вимір вчителя» для вчителів громадянської та історичної освітньої галузі
19 лютого 2025 року відбувся дискусійний простір для вчителів громадянської та історичної освітньої галузі «НУШ: свобода і можливості вчителя та учня». Тема для обговорення «Підручник: вибір/вимір вчителя».

22 лют. 2025
Фінальне змагання олімпіадного циклу: трудове навчання/технології
22 лютого відбувся ІІ практичний тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій/трудового навчання, де юні майстри з усієї Одеської області продемонстрували свої вміння у виготовленні різноманітних виробів.

Всі новини