КАФЕДРА МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ І ЗМІСТУ ОСВІТИ





#Дискусійний простір «НУШ: свобода і можливості вчителя та учня». Тема для обговорення: «Зміст освіти галузі «Фізична культура»: вибір/вимір вчителя»

21 лют. 2025
21 лютого 2025 року педагоги, які викладають фізичну культуру освітньої галузі, зустрілися на дискусійному просторі «Нова українська школа: рухаємось разом». Тема для обговорення: «Зміст освіти галузі «Фізична культура»: вибір/вимір вчителя». Говоримо про програми для учнів спеціальної медичної групи».

#Дискусійний простір

«НУШ: свобода і можливості вчителя та учня».

Тема для обговорення: «Підручники: вибір/вимір вчителя»

21 лютого 2025 року педагоги, які викладають фізичну культуру освітньої галузі, зустрілися на дискусійному просторі «Нова українська школа: рухаємось разом». Тема для обговорення: «Зміст освіти галузі «Фізична культура»: вибір/вимір вчителя. Говоримо про програми для учнів спеціальної медичної групи».

Модератор/спікер Онищук Світлана Олександрівна, завідувач науково-методичної лабораторії суспільно-гуманітарної освіти, координатор освітньої галузі «Фізична культура» наголосила на вільному виборі вчителя підручників/посібників. Свобода, можливості та відповідальність вчителя: у фокусі створення безпечного освітнього простору

Проаналізували деякі аспекти виміру: свободи, можливості, відповідальність. Особливу увагу зосередили на академічній свободі: коли вчитель має право самостійно обирати методи навчання, навчальні матеріали та форми викладання, а також вільно висловлювати власні думки та погляди щодо предметів навчання; на педагогічній свободі: вчитель може розробляти та впроваджувати власні авторські навчальні програми, проєкти, освітні методики і технології; на свободі творчості, коли вчитель має право на творчий підхід до навчання, експериментувати та шукати нові шляхи зацікавлення учнів.

Свобода вибору/виміру – це наша сила та відповідальність!

 

 

 


 

 

 

 

 





Новини


24 лют. 2025
Відбувся курс підвищення кваліфікації для вчителів біології, географії, фізики, хімії, математики, присвячений темі «Підприємливість та фінансова грамотність: кейси та практики»
Основна мета курсу – підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителів природничих дисциплін щодо розвитку базових професійних компетентностей через розгляд питань оновлення методичного інструментарію компетентнісно орієнтованого навчання, вирішення завдань Державного стандарту базової середньої освіти, відтворення основних напрямів державної політики у галузі освіти, запитів громадянського суспільства, установ і закладів освіти, освітніх потреб споживачів освітніх послуг.

24 лют. 2025
#Дискусійний простір «НУШ: свобода і можливості вчителя та учня». Тема для обговорення: «Підручники: вибір/вимір вчителя» для вчителів громадянської та історичної освітньої галузі
19 лютого 2025 року відбувся дискусійний простір для вчителів громадянської та історичної освітньої галузі «НУШ: свобода і можливості вчителя та учня». Тема для обговорення «Підручник: вибір/вимір вчителя».

22 лют. 2025
Фінальне змагання олімпіадного циклу: трудове навчання/технології
22 лютого відбувся ІІ практичний тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій/трудового навчання, де юні майстри з усієї Одеської області продемонстрували свої вміння у виготовленні різноманітних виробів.

Всі новини