КАФЕДРА МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ І ЗМІСТУ ОСВІТИ





#Дискусійний простір «НУШ: свобода і можливості вчителя та учня». Тема для обговорення: «Підручники: вибір/вимір вчителя» для вчителів природничої, соціальної і здоров’язбережувальної освітніх галузей

21 лют. 2025
Протягом тижня з 17 лютого по 21 лютого 2025 року спільноти педагогів згуртувалися на лютневому, першому у 2025 році, дискусійному просторі «НУШ: свобода і можливості вчителя та учня». Тема для обговорення: «Підручники: вибір/вимір вчителя».

 

#Дискусійний простір

«НУШ: свобода і можливості вчителя та учня».

Тема для обговорення: «Підручники: вибір/вимір вчителя»

для вчителів природничої, соціальної і здоров’язбережувальної освітніх галузей

Протягом тижня з 17 лютого по 21 лютого 2025 року спільноти педагогів згуртувалися на лютневому, першому у 2025 році, дискусійному просторі «НУШ: свобода і можливості вчителя та учня». Тема для обговорення: «Підручники: вибір/вимір вчителя».

= Модерували простір: Лариса Кононенко та Лариса Ятвецька: співробітники науково-методичної лабораторії природничо-математичної, інформатичної та STEM-освіти кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», координатори освітніх галузей, тренери НУШ, Володимир Немерцалов, доцент кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», тренер НУШ.

= 18 лютого 2025 року вчителі, які викладають курси соціальної і здоров’язбережувальної освітньої галузі разом зі спікером Тетяною Лось, методисткою видавництва «Ранок», ще раз утвердилися у важливості курсів даної галузі для розвитку життєвих навичок та ознайомилися з НМК, що буде допомагати вчителям при організації освітньої діяльності. Учасники мали змогу познайомитися із контентом підручника «Здоров’я, безпека, добробут» для 8 класу.

= 20 лютого 2025 року природничники занурилися в обговорення теми: «Сучасний підручник як провідник до успішного навчання: інноваційність, інтерактивність, персоніфікованість, практичність» Працювали в спільнотах зі спікерами:

• • ІК Природничі науки – Юлія Мандренко, співавтор модельної навчальної програми та підручника інтегрованого курсу «Природничі науки», вчитель біології;

• • Фізика – Олена Кірюхіна, учитель фізики вищої категорії, вчитель-методист, співавтор лінійки підручників і посібників з фізики для ЗЗСО;

• • Географія – Валерія Волик, методист з географії видавництва «Ранок»;

• • Біологія – Людмила Довгаль, співавтор підручника, учитель біології Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Черкаської міської ради Черкаської області, вчитель-методист, дипломант фіналу конкурсу «Учитель року - 2022» в номінації «Біологія»;

• • Хімія – Олександр Недоруб, співавтор підручника, вчитель хімії ліцею №17 «Інтелект» Полтавської міської ради Полтавської області, учитель-методист.

Учасники дискусійних просторів мали змогу проаналізувати, що для вчителя означає академічна свобода. Вчитель – відповідальний творець освітнього середовища, вчиться упродовж життя та мотивує дітей до навчання!

Свобода вибору/виміру – це наша сила та відповідальність!

Ми завжди відкриті для співпраці, дискусій, консультацій!

З вірою у Перемогу!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





Новини


2 квіт. 2025
#ХVI міжнароднa виставкa «Сучасні заклади освіти – 2025 #Вітаємо з відзнакою ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ
Результатом участі нашої Академії у ХVI міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2025» (26-28 березня 2025 року) є ЗОЛОТА МЕДАЛЬ за конкурсну роботу «Освітня інтеграція: можливості конструктору кластерної моделі» (Задорожна Л.К., Дерябіна С.В., Левчишена О.М.) в номінації «Застосування засобів навчання, програм і онлайн-сервісів для підвищення ефективності освітнього процесу».

2 квіт. 2025
#ХVI міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2025» #Вітаємо з Почесною нагородою Гран-Прі «Післядипломна освіта України» та золотою медаллю нашу Академію
26-28 березня 2025 року відбулася XVI «Сучасні заклади освіти - 2025», організована Компанією «Виставковий світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

1 квіт. 2025
Завершився ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
139 учасників, 23 команди з 21 регіону України – Ужгород приймав Всеукраїнську учнівську олімпіаду з хімії. Після двох теоретичних та експериментального турів, у неділю, 30 березня, відбулася церемонія нагородження. Одещина пишається одразу п'ятьма переможцями.

Всі новини