|
Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом». Локації «Математична освітня галузь» & «Інформатична освітня галузь» & «Соціальна і здоров’язбережувальна освітня галузь»12 трав. 2023
![]()
Регіональний координатор математичної освітньої галузі: Потьомкіна Вікторія Юріївна, методист науково-методичної лабораторії природничої, математичної, інформатичної. технологічної та STEM-освіти кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», старший викладач кафедри методики викладання і змісту освіти, методист вищої категорії Соціальна і здоров’язбережувальна освітня галузь Регіональний координатор соціальної і здоров’язбережувальної галузі: Кононенко Лариса Михайлівна, завідувач науково-методичної лабораторії суспільно-гуманітарної освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», старший викладач кафедри методики викладання і змісту освіти, методист вищої категорії Реніональний координатор інформатичної освітньої галузі: Чебаненко Наталія Олегівна, методист науково-методичної лабораторії природничої, математичної, інформатичної. технологічної та STEM-освіти кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», старший викладач кафедри методики викладання і змісту освіти, методист першої категорії. 12 травня 2023 відбувся вже четвертий спільний дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом». До співпраці та плідної взаємодії залучені педагоги трьох освітніх галузей: інформатичної, математичної та соціальна і здоров'язбережувальна. Вчителі Одещини активно обговорювали тему «Інтеграція спільнот: дієві практики, інструментарій підтримки та мотивації». У цьому просторі брали участь понад 42 вчителя. Спікерами заходу були:
На просторі відбувалися активні дискусії, обмін думками, рефлексія та мотивація перспективи. Зацікавлення та конструктивне обговорення викликали актуальні питання:
Девіз сьогоднішнього дискусійного простору «Давайте навчатися разом»!!! Чекаємо наступних зустрічей у колі однодумців! З вірою у Перемогу!
Новини22 лип. 2024 Бронзову медаль на Міжнародній біологічній олімпіаді здобула Катерина Онищенко, випускниця Одеського ліцею № 31 ![]() 27 черв. 2024 #ФУТБОЛ# Курси підвищення кваліфікації «Методика викладання футболу» в закладах загальної середньої освіти (24-26.06.2024) ![]() 13 черв. 2024 Проведено ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» в 2024 році ![]() Всі новини |