КАФЕДРА МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ І ЗМІСТУ ОСВІТИ





#Дискусійний_простір #Нова_українська_школа_рухаємось_разом #«Оцінювання_від_проблеми_до_кейсу» (14-18.10.2024)

18 жовт. 2024
#Дискусійний_простір #Нова_українська_школа_рухаємось_разом #«Оцінювання_від_проблеми_до_кейсу» (14-18.10.2024)

#Дискусійний_простір

#Нова_українська_школа_рухаємось_разом

#«Оцінювання_від_проблеми_до_кейсу» (14-18.10.2024)

На віртуальній платформі жовтневого дискусійного простору упродовж тижня (14-18.10.2024) відбулися зустрічі вчителів інформатичної, математичної, природничої, соціальної і здоров'язбережувальної та технологічної освітніх галузей, об'єднані гаслом: «Оцінювання без знецінювання».

Вчительська спільнота мала можливість долучитися до обговорення проблем оцінювання в Новій Українській школі.

Спікери Дискусійного простіру:

* Олеся Дадонова, методист з інформатики та технологій видавництва «Ранок» та

* Наталя Чебаненко, методист науково-методичної лабораторії природничо-математичної, інформатичної та STEM-освіти кафедри методики викладання і змісту освіти, координатор інформатичної освітньої галузі, тренер НУШ, 

для вчителів інформатичної освітньої галузі запропонували подискутувати на тему «Оцінювання на уроках інформатики: сучасні методики та дієві інструменти».

 

Вчительство технологічної освітньої галузі об'єднали спікери 

* Регіна Нікітенко,  методист  науково-методичної лабораторії природничо-математичної, інформатичної та STEM-освіти кафедри методики викладання і змісту освіти, координатор технологічної освітньої галузі, тренер НУШ та 

* Ольга Бухтій, вчитель технологій Нерубайського академічного ліцею №1 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області, Заслужений вчитель України, тренер НУШ.

 

Дискусійний простір для вчителів математики став можливістю подискутувати на тему «Оцінювання 2024р. Думки, бачення, поради…(не лише для вчителів математики)».

* Спікер  Олександр Істер, автор підручників та навчально-методичної літератури, вчитель-методист, автор методики «Продуктивна математика». Модерувала простір Вікторія Потьомкіна, методист  науково-методичної лабораторії природничо-математичної, інформатичної та STEM-освіти кафедри методики викладання і змісту освіти, тренер НУШ.

 

Вчителі природничої та соціальної і здоров'язбережувальної освітніх галузей під час курсів підвищення кваліфікації та на Дискусійному просторі мали змогу із Ларисою Ятвецькою (методист науково-методичної лабораторії природничо-математичної, інформатичної та STEM-освіти кафедри методики викладання і змісту освіти, координатор природничої освітньої галузі, тренер НУШ) опрацьовувати деякі питання оцінювання в умовах НУШ.

Учасники дискусії ствердилися у ВИСНОВКУ:

«Сучасне оцінювання – це не просто перевірка знань,

а комплексний процес, який дозволяє виявити потенціал кожного учня

та створити умови для його подальшого розвитку».

Під час рефлексії присутні висловили свої враження та поділилися відчуттями від отриманої інформації.

Ми завжди відкриті для співпраці, дискусій, консультацій!
З вірою у Перемогу!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





Новини


2 квіт. 2025
#ХVI міжнароднa виставкa «Сучасні заклади освіти – 2025 #Вітаємо з відзнакою ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ
Результатом участі нашої Академії у ХVI міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2025» (26-28 березня 2025 року) є ЗОЛОТА МЕДАЛЬ за конкурсну роботу «Освітня інтеграція: можливості конструктору кластерної моделі» (Задорожна Л.К., Дерябіна С.В., Левчишена О.М.) в номінації «Застосування засобів навчання, програм і онлайн-сервісів для підвищення ефективності освітнього процесу».

2 квіт. 2025
#ХVI міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2025» #Вітаємо з Почесною нагородою Гран-Прі «Післядипломна освіта України» та золотою медаллю нашу Академію
26-28 березня 2025 року відбулася XVI «Сучасні заклади освіти - 2025», організована Компанією «Виставковий світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

1 квіт. 2025
Завершився ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
139 учасників, 23 команди з 21 регіону України – Ужгород приймав Всеукраїнську учнівську олімпіаду з хімії. Після двох теоретичних та експериментального турів, у неділю, 30 березня, відбулася церемонія нагородження. Одещина пишається одразу п'ятьма переможцями.

Всі новини