КАФЕДРА МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ І ЗМІСТУ ОСВІТИ





(НЕ)КОНФЕРЕНЦІЯ «Мистецтво навчати(ся) жити». Вчителі мовно-літературної освітньої галузі (українська мова та література, зарубіжна література)

20 серп. 2024
(НЕ)КОНФЕРЕНЦІЯ «Мистецтво навчати(ся) жити». Вчителі мовно-літературної освітньої галузі (українська мова та література, зарубіжна література)

(НЕ)КОНФЕРЕНЦІЯ «Мистецтво навчати(ся) жити». Вчителі мовно-літературної освітньої галузі (українська мова та література, зарубіжна література)

СТУДІЯ 6: Вчителі мовно-літературної освітньої галузі (українська мова та література, зарубіжна література)

ПАНЕЛЬ В: «Освітній процес в умовах кризи: баланс безпеки та якості», за покликанням «Мистецтво навчати(ся) жити» під таким гаслом провели студію для вчителів мовно-літературної освітньої галузі (українська мова та література, зарубіжна література) у рамках заходу Академії напередодні нового 2024/2025 навчального року НМЛ суспільно-гуманітарної освіти.

Спікери:

* Світлана Свінтковська, методистка вищої категорії НМЛ суспільно-гуманітарної освіти, старша викладачка кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», координаторка мовно-літературної освітньої галузі (українська мова та література, зарубіжна література), тренерка НУШ;

* Ірина Кодиш, учителька української мови та літератури вищої категорії, учитель-методист Одеського ліцею №73 Одеської міської ради, тренерка НУШ;

* Надія Герасімчу, учителька української мови та лтератури, зарубіжної літератури вищої категорії, учитель-методист Одеської гімназії № 26 Одеської міської ради, тренерка НУШ

у своїх виступах поділились досвідом роботи із впровадження традиційних та сучасних технологій навчання української мови та літератури, зарубіжної літератури, інтегрованого курсу літератур (українська та зарубіжна) для забезпечення якості освіти в закладах загальної середньої освіти в умовах сьогоднішньої кризи в Україні під час російського вторгнення.

Надано методичні поради, рекомендації, настанови щодо ефективного освітнього процесу у викладанні української мови та літератури, зарубіжної літератури в Новій українській школі і не тільки у новому 2024/2025 навчальному році.

Студію відвідало 100 осіб.

 

 

 

 

 

 

 

 





Новини


11 квіт. 2025
Закриття IV етапу VІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з болгарської мови та літератури!
Завершились олімпіадні змагання з болгарської мови та літератури. Позаду хвилювання, інтелектуальна боротьба і напружена робота журі. Сьогодні ми вітаємо переможців, радіємо успіхам талановитої молоді, висловлюємо вдячність вчителям, батькам, наставникам, усім причетним до розвитку олімпіадного руху. Саме така атмосфера наповнила святковими барвами закриття IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з болгарської мови та літератури.

10 квіт. 2025
Олімпіадний рух триває! Відбулось відкриття IV етапу VІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з болгарської мови та літератури!
10 квітня найкращі учні України, знавці болгарської мови та літератури, боролись за першість на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади.

10 квіт. 2025
Відбувся ІV етап ХХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
06 березня 2025 року в дистанційному форматі відбувся четвертий етап ХХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Всі новини