КАФЕДРА МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ І ЗМІСТУ ОСВІТИ





#Дискусійний простір «НУШ: рухаємось разом». #Локація «Соціальна і здоров’язбережувальна освітня галузь»

21 вер. 2023
Трек 2. «Базове предметне навчання: поступ вчителя та учня» #Локація «Соціальна і здоров’язбережувальна освітня галузь»

 

Маршрут дискусійного простору «Нова українська школа: рухаємось разом»

Тема для обговорення: «Траєкторія поступу вчителя та учня: проєкція взаємодії»

Локація  «Соціальна і здоров’язбережувальна освітня галузь»
Мета дискусійного простору: науково-методичний супровід реалізації освітньої реформи у закладах загальної середньої освіти Одеської області.

21 вересня 2023 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» відбулася зустріч учасників дискусійного простору вчителів соціальної і здоров’язбережувальної освітньої галузі, під час якої обговорювалася тема «Траєкторія поступу вчителя та учня: проєкція взаємодії».

Модератор:  регіональний координатор соціальної і здоров’язбережувальної галузі НУШ Кононенко Лариса Михайлівна, завідувач науково-методичної лабораторії суспільно-гуманітарної освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», старший викладач кафедри методики викладання і змісту освіти, методист вищої категорії   

Завідувач кафедри методики вкладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», кандидат педагогічних наук; тренер НУШ  Шатайло Наталія Вікторівнаознайомила учасників заходу з дорожньою картою руху дискусійних просторів Треку 2. «Базове предметне навчання: поступ вчителя та учня». Пані Наталія зазначила теми для обговорення, що пропонуються для педагогів, окреслила перспективи і можливості, котрі  відкриваються для освітян Одещини за умови долучення до запропонованої серії онлайн-просторів.

Учасники дискусійного простору долучилися до мережевої спільноти вчителів соціальної і здоров’язбережувальної освітньої галузі Нової української школи, обговорили низку нагальних питань, як-то:

особливості освітнього процесу у 5-6-х класах як адаптивного періоду в базовій середній освіті;
перспективи викладання курсів галузі у 7-9 класах;
особисті ресурси стресостійкості;
власну унікальність у викладанні предмету;
оцінювальну діяльність, надання/отримання зворотного зв’язку тощо.

Завдувач НМЛ суспільно-гуманітарної освіти кафедри методики викладання і змісту освіти, координатор галузі, тренер НУШ Лариса Кононенко за допомогою онлайн-ресурсу Рadlet (https://padlet.com/lariko18/padlet-dk996slpmydb6epc) як мережевого педагогічного кейсу, занурила учасників у світ успішних практик взаємодії вчителя і учня задля організації освітнього процесу на засадах педагогіки партнерства.

Під час обговорення педагоги утвердилися у переконанні щодо пріоритету встановлення партнерських взаємин в усіх аспектах освітнього процесу.

До наступних зустрічей, колеги!  Запрошуємо доєднуватись і спільно прокладати траєкторію поступу вчителя та учня Нової української школи!

Разом до Перемоги!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 





Новини


2 квіт. 2025
#ХVI міжнароднa виставкa «Сучасні заклади освіти – 2025 #Вітаємо з відзнакою ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ
Результатом участі нашої Академії у ХVI міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2025» (26-28 березня 2025 року) є ЗОЛОТА МЕДАЛЬ за конкурсну роботу «Освітня інтеграція: можливості конструктору кластерної моделі» (Задорожна Л.К., Дерябіна С.В., Левчишена О.М.) в номінації «Застосування засобів навчання, програм і онлайн-сервісів для підвищення ефективності освітнього процесу».

2 квіт. 2025
#ХVI міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2025» #Вітаємо з Почесною нагородою Гран-Прі «Післядипломна освіта України» та золотою медаллю нашу Академію
26-28 березня 2025 року відбулася XVI «Сучасні заклади освіти - 2025», організована Компанією «Виставковий світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

1 квіт. 2025
Завершився ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
139 учасників, 23 команди з 21 регіону України – Ужгород приймав Всеукраїнську учнівську олімпіаду з хімії. Після двох теоретичних та експериментального турів, у неділю, 30 березня, відбулася церемонія нагородження. Одещина пишається одразу п'ятьма переможцями.

Всі новини