|
Проблемна студія «Мережеві освітянські спільноти: готові і спроможні діяти разом» в межах «Тижня громадянського суспільства»15 вер. 2023
![]() В межах «Тижня громадянського суспільства» 14 вересня 2023 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» в онлайн-форматі відбулась проблемна студія «Мережеві освітянські спільноти: готові і спроможні діяти разом». Обговорювались професійні питання щодо дієвості роботи мережевих освітянських спільнот. Потужним ресурсом для педагогів Одещини є світній хаб – «Школа в цифровому світі»(https://itschool.oano.od.ua/uk/site/index.html) як платформа для обміну досвідом, ідеями, дієвими практиками в середовищі однодумців WEB 3.0. (https://itschool.oano.od.ua/uk/site/merezhevi-spilnoti-.html). Учасники онлайн-зустрічі утвердились в переконанні, що сучасна освіта – це простір культури демократії, що створює можливості для розвитку громадянських компетентностей та готує молодь до життя в громаді. ТРИМАЙМО НАШ ОСВІТЯНСЬКИЙ ФРОНТ!
Новини22 лип. 2024 Бронзову медаль на Міжнародній біологічній олімпіаді здобула Катерина Онищенко, випускниця Одеського ліцею № 31 ![]() 27 черв. 2024 #ФУТБОЛ# Курси підвищення кваліфікації «Методика викладання футболу» в закладах загальної середньої освіти (24-26.06.2024) ![]() 13 черв. 2024 Проведено ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» в 2024 році ![]() Всі новини |