КАФЕДРА МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ І ЗМІСТУ ОСВІТИ

Навчання вчителів фізичної культури за варіативним модулем «Хокей на траві»

10 вер. 2023
День фізичної культури та спорту України в м. Балта

У День фізичної культури та спорту України 9 вересня 2023 року в м. Балта Подільського району вперше відбулось навчання 30-ти вчителів фізичної культури за олімпійським видом спорту «Хокей на траві».

                Захід відбувся завдяки плідній співпраці:

  • КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» (ректор Задорожна Любов Кирилівна, методист Онищук Світлана Олександрівна); 
  • Одеського обласного відділення (філія) КФВС України (начальник Тулунжи Олександр Петрович);
  • КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Балтської міської ради (директор Балановська Міла Павлівна).

Президент Федерації хокею на траві України та член Олімпійського комітету Донцов Сергій Віталійович провів вступну частину з мотиваційною складовою, зазначив важливість фізичного розвитку школярів України та спрямування до нових звершень.

З вітальним словом звернувся до вчителів Кулик Петро Якович, начальник відділу освіти Балтської міської ради, наголосивши на важливості впровадження інновацій в освітній процес НУШ на уроках фізичної культури.

Практичну частину навчання реалізував тренер Пастушенко Анатолій Валерійович. Завдяки його високому кваліфікаційному рівню та технічним навичкам, вчителі мали можливість провести перший Дружній матч України з хокею на траві.

Окремо відзначимо активність вчителів фізичної культури пілотних закладів освіти Балтської міської радиФілоненка Юрія Васильовича та Погойдаша Олександра Вікторовича, – завдяки їхній плідній діяльності апробуються нові види спорту та поширюються в спільноті колег.

Учасники заходу відзначили важливість сучасних підходів до впровадження нового Олімпійського виду спорту «Хокей на траві», враховуючи існуючі проблеми та виклики, означили шляхи їх вирішення.

Вчителі заряджені на успіх – готові запроваджувати новий вид спорту!

Дивитись більше «Варіативний модуль Хокей на траві»  на YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=RyOSOCLbTyQ

Педагоги очікують гарних новин стосовно забезпечення закладів освіти необхідним інвентарем.

Тримаємо фізкультурний освітній фронт!

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Новини


22 лип. 2024
Бронзову медаль на Міжнародній біологічній олімпіаді здобула Катерина Онищенко, випускниця Одеського ліцею № 31
Бронзову медаль на Міжнародній біологічній олімпіаді здобула Катерина Онищенко, випускниця Одеського ліцею № 31

27 черв. 2024
#ФУТБОЛ# Курси підвищення кваліфікації «Методика викладання футболу» в закладах загальної середньої освіти (24-26.06.2024)
24-26 червня 2024 року КЗВО «ОАНО» у співпраці з Одеською обласною футбольною асоціацією відбулися курси підвищення кваліфікації «Методика викладання футболу» в закладах загальної середньої освіти, учасниками навчання були 25 вчителів фізичної культури Одещини.

13 черв. 2024
Проведено ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» в 2024 році
Проведено ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» в 2024 році

Всі новини