КАФЕДРА МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ І ЗМІСТУ ОСВІТИ





До нового 2023/2024 навчального року семінар-нарада для вчителів мовно-літературної освітньої галузі (іноземні мови)

22 серп. 2023
«Оновлені підходи до викладання іноземних мов у 2023/2024 навчальному році»

 

22 серпня 2023 року пройшов семінар-нарада за темою  «Оновлені підходи до викладання іноземних мов у 2023/2024 навчальному році» для вчителів мовно-літературної освітньої галузі (іноземні мови). У семінарі взяли участь 126 вчителів іноземних мов ЗЗСО Одеської області. Простір проходив у форматі онлайн.

Спікерами заходу були:

Наталія Береснєва, старший викладач кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», методист з англійської мови, регіональний координатор мовно-літературної освітньої галузі НУШ (іноземні мови), регіональний тренер НУШ,

Тетяна Юрченко, методист науково-методичної лабораторії суспільно-гуманітарної освіти кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», старший викладач кафедри методики викладання і змісту освіти, методист вищої категорії, здійснює науково-методичний супровід вчителів, які викладають іноземні мови.

У програмі семінару-наради розглядались питання:  

Організація навчання учнів 5-6 класів, які здобувають освіту відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти;
Рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 5-6 класів, які здобувають освіту відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти.

У ході обговорення було зазначено, що успішна організація віддаленого навчання вимагає розуміння та усвідомлення характеристик безпечного та ефективного освітнього середовища, використання синхронного та асинхронного он-лайн навчання, визначення комунікативних підходів до навчання мови, які можуть бути застосовані у віддаленому контексті, зосередження особливої уваги на перевернутому навчанні, підхід, який швидко стає популярним в освіті. Під час підготовки до нового навчального року потрібно урахувати  відмінності та схожості у віддаленому та очному плануванні уроків, організації уроку та управлінні ресурсами/матеріалами, знаходження шляхів інтеграції соціально-емоційного навчання в школах України.

Застосування ІКТ є важливою умовою ефективного навчання, потужним інструментом для поліпшення якості освітнього процесу. Одним з ефективних інструментів можуть стати он-лайн ресурси – це інтерактивні підручники,  дидактичні посібники, путівник із дистанційного навчання, відео- та аудіо-серіали.

Див.: Освітній простір іноземних мов.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





Новини


11 квіт. 2025
Закриття IV етапу VІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з болгарської мови та літератури!
Завершились олімпіадні змагання з болгарської мови та літератури. Позаду хвилювання, інтелектуальна боротьба і напружена робота журі. Сьогодні ми вітаємо переможців, радіємо успіхам талановитої молоді, висловлюємо вдячність вчителям, батькам, наставникам, усім причетним до розвитку олімпіадного руху. Саме така атмосфера наповнила святковими барвами закриття IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з болгарської мови та літератури.

10 квіт. 2025
Олімпіадний рух триває! Відбулось відкриття IV етапу VІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з болгарської мови та літератури!
10 квітня найкращі учні України, знавці болгарської мови та літератури, боролись за першість на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади.

10 квіт. 2025
Відбувся ІV етап ХХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
06 березня 2025 року в дистанційному форматі відбувся четвертий етап ХХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Всі новини