КАФЕДРА МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ І ЗМІСТУ ОСВІТИ

До нового 2023/2024 навчального року семінар-нарада для вчителів математичної освітньої галузі

17 серп. 2023
«Оновлені підходи до викладання математики у 2023/2024 навчальному році»

 

 

17 серпня 2023 року в on-line режимі відбувся обласний семінар-нарада з теми «Оновлені підходи до викладання математики у 2023/2024 навчальному році» для керівників методичних об’єднань вчителів математики районів, територіальних громад, міст обласного підпорядкування, закладів загальної середньої освіти усіх форм власності. До заходу долучилися понад 45 учасників.

Спікери семінару особливу увагу приділили питанням обговорення та аналізу актуальних питань шкільної математичної освіти в умовах сучасних реалій.

Немерцалов В. В., завідувач НМЛ лабораторії природничо-математичної, інформатичної та STEM-освіти кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», кандидат біологічних наук, доцент ознайомив учасників семінару-наради з можливостями КЗВО «ОАНО» як освітнього HABу, приділив значну увагу огляду науково-методичного забезпечення викладання природничо-математичних дисциплін з використанням освітнього HABу КЗВО «ОАНО». Ознайомив з веб-ресурсами МОН України, ІМЗО, КЗВО «ОАНО», кафедри, лабораторії тощо. Відповів на питання учасників семінару стосовно можливостей навчання в магістратурі та аспірантурі Академії за спеціальністю 011 «Освітні педагогічні науки» (https://ooiuv.odessaedu.net/)

Цього року випускники закладів загальної середньої освіти Одеської області вдруге проходили мультипдисциплінарний тест з математики.

Задоріна О. М., доцент кафедри математики та методики її навчання ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського», кандидат педагогічних наук наголосила на особливостях підготовки учнів до ЗНО з математики в умовах змішаного та дистанційного навчання. Проведено аналіз математичного блоку НМТ-2023, намічені шляхи підготовки учнів щодо виконання завдань до наступного НМТ з математики – 2024. Слухачам була надано рекомендації  вчителям математики щодо особливостей підготовки учнів до виконання завдань математичного блоку НМТ-2023 з розгорнутою відповіддю.

Мітельман І. М., доцент кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», кандидат фізико-математичних наук приділив значну увагу трансформації роботи з математично обдарованими учнями в умовах впровадження Нового державного стандарту базової загальної середньої освіти. Слухачам була надана орієнтовна програма підготовки учнів до математичних олімпіад ІІ-ІІІ етапів. Обговорили матеріали аналізу підготовки та проведення інтелектуальних змагань у 2022/2023 навчальному році та особливостях їх проведення у цьому навчальному році.

Потьомкіна В. Ю., методист НМЛ лабораторії природничо-математичної освіти методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», координатор математичної освітньої галузі НУШ ознайомила учасників семінару з особливостями викладання математики у 2023/2024 навчальному році, висвітлила задачі, що стоять перед вчителями математики Одещини, стосовно організації навчання математики в ЗЗСО в контексті становлення НУШ на 2023/2024 навчальний рік. Презентувала модельні програми з математики адаптаційного циклу (5-6клас) Нової української школи, як педагогічний інструментарій. Означила поради вчителям математики щодо роботи з учнями 5-6 класів за модельними програмами; надані оновлені підходи викладання математики у 7-11 класах  2023/2024 навчального року. Обговорили з учасниками структуру методичної роботи в математичній освітній галузі ЗЗСО: потреби сучасного вчителя та шляхи їх забезпечення.

Рефлексія показала, що під час семінару учасники розширили професійні методичні компетентності, окреслили заходи щодо їх реалізації. Результати роботи організаторів заходу здобули високу оцінку у всіх учасників семінару.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новини


22 лип. 2024
Бронзову медаль на Міжнародній біологічній олімпіаді здобула Катерина Онищенко, випускниця Одеського ліцею № 31
Бронзову медаль на Міжнародній біологічній олімпіаді здобула Катерина Онищенко, випускниця Одеського ліцею № 31

27 черв. 2024
#ФУТБОЛ# Курси підвищення кваліфікації «Методика викладання футболу» в закладах загальної середньої освіти (24-26.06.2024)
24-26 червня 2024 року КЗВО «ОАНО» у співпраці з Одеською обласною футбольною асоціацією відбулися курси підвищення кваліфікації «Методика викладання футболу» в закладах загальної середньої освіти, учасниками навчання були 25 вчителів фізичної культури Одещини.

13 черв. 2024
Проведено ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» в 2024 році
Проведено ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» в 2024 році

Всі новини