КАФЕДРА МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ І ЗМІСТУ ОСВІТИ

Дискусійний простір «Нова Українська школа: рухаємось разом». Локація «Математична освітня галузь, Інформатична освітня галузь, Громадянська та історична освітня галузь, Соціальна і здоров’язбережувал

9 черв. 2023
ДИСКУСІЙНИЙ ПРОСТІР «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: РУХАЄМОСЬ РАЗОМ» Трек 1. «Інтегроване навчання: у фокусі цінності, компетентності, практики».

 

 

 

Маршрут дискусійного простору «Нова українська школа: рухаємось разом».

Тема для обговорення: «Медіаінтеграція: цінності, компетентності, практики».

Локація «Математична освітня галузь», «Інформатична освітня галузь», «Громадянська та історична освітня галузь», «Соціальна і здоров’язбережувальна освітня галузь»

Модератори: Потьомкіна В. Ю., Чебаненко Н. О., Яроменко В. І., Кононенко Л. М.

 

Червневий Дискусійний простір об'єднав представників усіх освітніх галузей темою: «Медіаінтеграція: цінності, компетентності, практики».

 

 

9 червня 2023 року, колеги математичної, інформатичної, громадянської та історичної, соціальної і здоров'язбережувальної освітніх галузей у спільнодії обговорили питання медіакультури та медіаграмотності. Спікери запропонували актуальні питання для обговорення:

«Медіакультура: внутрішні і зовнішні чинники «нової грамотності» як компонента культури і безпеки» – спікер Немерцалов Володимир Володимирович, завідувач НМЛ природничо-математичної, інформатичної та STEM-освіти кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», доцент кафедри методики викладання і змісту освіти, кандидат біологічних наук, доцент, регіональний координатор природничої освітньої галузі НУШ, тренер НУШ, провів інтерактивні вправи та емоційно налаштував учасників простору на дискусію.

 

 

 

«Інфомедійна грамотність педагога як умова медіаекологічної компетентності учасників освітнього процесу» – спікер Левчишена Оксана Михайлівна, проректор з науково-педагогічної та методичної діяльності КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», регіональний координатор НУШ, кандидат історичних наук, згуртувала усіх учасників на усвідомлення важливості розвитку критичного мислення при опрацюванні інформації у медіапросторі.

 

 

Про дієві практики інтеграції медіаграмотності у зміст освітніх галузей презентували регіональні координатори освітніх галузей НУШ: Кононенко Лариса Михайлівна, завідувач науково-методичної лабораторії суспільно-гуманітарної освіти, Яроменко Вікторія Іванівна, методист науково-методичної лабораторії суспільно-гуманітарної освіти, Чебаненко Наталія Олегівна та Потьомкіна Вікторія Юріївна, методисти науково-методичної лабораторії природничо-математичної, інформатичної та STEM-освіти.

 

 

 

Спільноти вчителів Одещини мали змогу обговорити питання медіаосвіти та зануритися в матеріали, які стануть у нагоді на уроках і для співпраці з батьками.

Учасники простору відзначили важливість медіаінтеграції та актуальність питань, що обговорювалися.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новини


19 квіт. 2024
#Дискусійний_простір «Нова українська школа: рухаємось разом» // «#Інтегруємо(ся): STEM// STEAM//STREAM» (18.04.2023)
#Дискусійний_простір «Нова українська школа: рухаємось разом» // «#Інтегруємо(ся): STEM// STEAM//STREAM» (18.04.2023)

18 квіт. 2024
#Дискусійний_простір «Нова українська школа: рухаємось разом» // «#Інтегруємо(ся): STEM// STEAM//STREAM»
#Дискусійний_простір «Нова українська школа: рухаємось разом» // «#Інтегруємо(ся): STEM// STEAM//STREAM»

18 квіт. 2024
Вітаємо переможців ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури!
Вітаємо переможців ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури!

Всі новини