КАФЕДРА МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ І ЗМІСТУ ОСВІТИ

Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом» Освітня галузь «Громадянська та історична освітня галузь»

11 трав. 2023
Трек 1 «Інтегроване навчання: у фокусі цінності, компетентності, практики». Тема для обговорення «Інтеграція спільнот: дієві практики, інструментарій підтримки та мотивації».

Освітня галузь «Громадянська та історична освітня галузь»

Громадянська та історична освітня галузь

Регіональний координатор громадянської та історичної освітньої галузі НУШ: Яроменко Вікторія Іванівна, методист науково-методичної лабораторії суспільно-гуманітарної освіти  кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», старший викладачка кафедри методики викладання і змісту освіти, здобувач освіти ступеня доктора філософії (поза аспірантурою) КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради»

 

 

10 травня 2023 року до дискусійного простору «Нова українська школа: рухаємось разом» долучилися вчителі курсів громадянської та історичної галузі. Для обговорення в онлайн-форматі педагогам було запропоновано тему «Інтеграція спільнот: дієві практики, інструментарій підтримки та мотивації».

Педагоги  дискусійного простору отримали дієві поради щодо інструментарію підтримки вчителя, цифрових/довідкових освітніх ресурсів для покращення професійної комунікації/ індивідуальної та колективної рефлексії (Дерябіна С. В., старший викладач кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», координатор мистецької освітньої галузі НУШ, тренер НУШ),

Ознайомилися  із практикою використання мережевих спільнот як творчого майданчика реалізації учнівських проєктів та простору для відкритої презентації своєї діяльності (Литвин К. А., учитель історії Малодолинського закладу загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області).

Цікавою темою для дискусії стало обговорення професійного зростання вчителя через професійне спілкування та взаємодію/інтеграцію професійних мережевих спільнот в єдиному інформаційно-освітньому середовищі. Створення платформи, як дієвої «колекції OER- «ШКОЛА В ЦИФРОВОМУ СВІТІ» КЗВО «ОАНО» (Левчишена О. М., проректор з науково-педагогічної та методичної діяльності КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», регіональний координатор НУШ, кандидат історичних наук).

Під час обговорення учасники заходу відмітили, що професійне спілкування з колегами – однодумцями у спільнотах та використання інноваційних ресурсів у роботі є неодмінною умовою створення і розвитку сучасного освітнього середовища.

Тримаємо освітянський стрій! До зустрічі у червні!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новини


19 квіт. 2024
#Дискусійний_простір «Нова українська школа: рухаємось разом» // «#Інтегруємо(ся): STEM// STEAM//STREAM» (18.04.2023)
#Дискусійний_простір «Нова українська школа: рухаємось разом» // «#Інтегруємо(ся): STEM// STEAM//STREAM» (18.04.2023)

18 квіт. 2024
#Дискусійний_простір «Нова українська школа: рухаємось разом» // «#Інтегруємо(ся): STEM// STEAM//STREAM»
#Дискусійний_простір «Нова українська школа: рухаємось разом» // «#Інтегруємо(ся): STEM// STEAM//STREAM»

18 квіт. 2024
Вітаємо переможців ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури!
Вітаємо переможців ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури!

Всі новини