|
До Дня МАТЕРІ та Національної пам’яті та примирення Г. В. Резніченко взяла участь у Обласній художній виставці8 трав. 2023
![]() Галина Володимирівна Резніченко, старший викладач кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», член Національної спілки художників України взяла участь у Обласній художній виставці до Дня матері та Національної пам’яті та примирення. Вона представила нову роботу в техніці традиційної мотанки та ручної вишивки – «Мати, матінко, матусю, я до тебе пригорнуся».
Відкриття виставки відбулося 5 травня 2023 року в галереї Одеської Обласної Організації Національної Спілки Художників України на Торговій 2. З вітальним словом жінкам – художницям, виступив Горбенко А. О. – Народний художник України, професор, голова Одеської ОО НСХУ.
Новини22 лип. 2024 Бронзову медаль на Міжнародній біологічній олімпіаді здобула Катерина Онищенко, випускниця Одеського ліцею № 31 ![]() 27 черв. 2024 #ФУТБОЛ# Курси підвищення кваліфікації «Методика викладання футболу» в закладах загальної середньої освіти (24-26.06.2024) ![]() 13 черв. 2024 Проведено ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» в 2024 році ![]() Всі новини |