КАФЕДРА МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ І ЗМІСТУ ОСВІТИ





Стартують олімпіади з мов національних спільнот! Олімпіада з мови іврит та єврейської літератури (20.02.2025)

20 лют. 2025
На сучасному етапі розвитку та оновлення української освітньої системи мовна освіта є одним із пріоритетних напрямків. У цьому процесі розвиток мов національних спільнот посідає важливе місце та є одним із ключових факторів розвитку полікультурного українського соціуму.

Стартують олімпіади з мов національних спільнот!

Олімпіада з мови іврит та єврейської літератури (20.02.2025)

עברית היא לא רק ספה.

היא המפתח להבנת התרבות,

ההיסטוריה ומסורת שלנו.

Іврит – це не просто мова,

це дороговказ до розуміння

культури, історії традицій

єврейського народу

Іврит – це мова, яка об’єднує минуле із сьогоденням

На сучасному етапі розвитку та оновлення української освітньої системи мовна освіта є одним із пріоритетних напрямків. У цьому процесі розвиток мов національних спільнот посідає важливе місце та є одним із ключових факторів розвитку полікультурного українського соціуму.

Предмет «мова іврит» займає належне місце серед предметів мовно-літературної освітньої галузі, що забезпечує освіту громадян незалежної, багатомовної, багатонаціональної України.

Сучасна школа покликана сприяти відродженню, збереженню та розвитку давньої єврейської мови та культури, літератури єврейського народу, що споконвіку проживає на теренах України, та водночас забезпечувати достойний рівень володіння державною мовою, гарантує учням/ученицям інтеграцію в українське суспільство.

Щорічно, як і з інших навчальних дисциплін, проходить олімпіада з мови іврит та єврейської літератури, у якій беруть участь учні/учениці 9-11 класів.

20 лютого 2025 року відбулася олімпіада з мови іврит та єврейської літератури, у якій взяли участь 7 учасників/учасниць.

Керівництво Приватного закладу «Одеський приватний ліцей «Хабад» з пансіоном «Мішпаха», у якому проходили олімпіадні змагання, створило належні умови для проведення цього заходу.

Урочисто привітали учасників/учасниць олімпіади методистка науково-методичної лабораторії суспільного-гуманітарної освіти кафедри методики викладання і змісту освіти «Одеської академія неперервної освіти Одеської обласної ради», заступниця голови журі Світлана Свінтковська; голова Благодійної організації «Тіква – Ор Самеах», ректор Одеського Єврейського університету, кандидат педагогічних наук, голова журі Марк Дреєрман; очільниця Приватного закладу «Одеський приватний ліцей «Хабад» з пансіоном «Мішпаха», член оргкомітету Марина Шлєпакова, які побажали учасникам/учасницям ІІІ (обласного) етапу успіхів та перемоги на всеукраїнському рівні.

Пізнавальні, сучасні тестові завдання для учнів/учениць 9-11 класів були закцентовані на мовленнєвий, мовний, соціокультурний розвиток. Саме так, як передбачено в Загальноєвропейських рекомендаціях з мовної освіти – відповідно до ізраїльської системи визначення порогових рівнів з мови. Враховано також і світову практику, що надасть можливості учням/ученицям, які вивчають мову іврит, єврейську культуру та літературу, бути конкурентоздатними у європейському та світовому просторах.

ПЕРЕМОГИ! МИРУ! УСПІХІВ!

ניצחון! שלום! הצלחה!

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 





Новини


24 лют. 2025
Відбувся курс підвищення кваліфікації для вчителів біології, географії, фізики, хімії, математики, присвячений темі «Підприємливість та фінансова грамотність: кейси та практики»
Основна мета курсу – підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителів природничих дисциплін щодо розвитку базових професійних компетентностей через розгляд питань оновлення методичного інструментарію компетентнісно орієнтованого навчання, вирішення завдань Державного стандарту базової середньої освіти, відтворення основних напрямів державної політики у галузі освіти, запитів громадянського суспільства, установ і закладів освіти, освітніх потреб споживачів освітніх послуг.

24 лют. 2025
#Дискусійний простір «НУШ: свобода і можливості вчителя та учня». Тема для обговорення: «Підручники: вибір/вимір вчителя» для вчителів громадянської та історичної освітньої галузі
19 лютого 2025 року відбувся дискусійний простір для вчителів громадянської та історичної освітньої галузі «НУШ: свобода і можливості вчителя та учня». Тема для обговорення «Підручник: вибір/вимір вчителя».

22 лют. 2025
Фінальне змагання олімпіадного циклу: трудове навчання/технології
22 лютого відбувся ІІ практичний тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій/трудового навчання, де юні майстри з усієї Одеської області продемонстрували свої вміння у виготовленні різноманітних виробів.

Всі новини