КАФЕДРА МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ І ЗМІСТУ ОСВІТИ





Практичні інтенсиви «Ресурси, стратегії, практики» для вчителів інформатичної, математичної, природничої, соціальної і здоро’язбережувальної та технологічної освітніх галузей

5 груд. 2024
Практичні інтенсиви «Ресурси, стратегії, практики» для вчителів інформатичної, математичної, природничої, соціальної і здоро’язбережувальної та технологічної освітніх галузей

Практичні інтенсиви

«Ресурси, стратегії, практики»

для вчителів інформатичної, математичної, природничої,

соціальної і здоро’язбережувальної та технологічної освітніх галузей

Упродовж 3-5 грудня 2024 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» для вчителів інформатичної, математичної, природничої, соціальної і здоро’язбережувальної та технологічної освітніх галузей продовжилася серія практичних інтенсивів «Ресурси, стратегії, практики».

3 грудня 2024 року для вчителів Одещини була запропонована проблема для обговорення «Larga - багатопрофільне соціальне підприємство: школа фінансової грамотності та практичних навичок».

Спікерка: Ольга Чумаченко, вчителька Ларжанського ліцею Саф'янівської сільської ради Ізмаїльський району Одеська області презентувала роботу багатопрофільного соціального підприємства «Larga».

Учасники заходу активно долучилися до дискусії щодо викликів та перспективи розвитку шкільних багатопрофільних підприємств. Учителі відзначили, що шкільні підприємства сприяють розкриттю творчих здібностей школярів, формуванню практичних навичок фінансової грамотності та підприємництва. В рамках заходу також обговорювалися шляхи співпраці з територіальними громадами для залучення додаткових ресурсів до освітніх проєктів.

5 грудня 2024 року учасники та спікери знову порушили проблему використання штучного інтелекту в освітньому процесі.

Спікерка: Олеся Дадонова, методистка з інформатики та технологій видавництва «Ранок» ознайомила вчителів із можливостями використання штучного інтелекту в їх роботі. Вона продемонструвала, як розумно використовувати ШІ, розповіла про те, що потрібно знати учням, і показала можливості цифрових платформ на основі штучного інтелекту.

Учасники практичного інтенсиву висловили вдячність видавництву «Ранок» за чудовий виступ та матеріали, підготовлені Олесею Дадоновою.

Спікер: Володимир Немерцалов, кандидат біологчних наук, доцент кафедри методики викладання і змісту освіти ОАНО опрацював з вчителями тему «Формувальне оцінювання: разом з ШІ».

Грудневий інтенсив став підсумковим для обміну досвідом та розробки стратегій, орієнтованих на формування та розвиток компетентностей особистості, розвиток критичного та креативного мислення, мотивації та навчання упродовж життя.

Учасники висловили зацікавленість у подальших зустрічах та подібних практичних інтенсивів, що дають змогу не лише обмінюватися досвідом, але й формувати спільне бачення майбутнього освіти в Україні.

Ми завжди відкриті для співпраці, дискусій, консультацій!

З вірою у Перемогу!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





Новини


2 квіт. 2025
#ХVI міжнароднa виставкa «Сучасні заклади освіти – 2025 #Вітаємо з відзнакою ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ
Результатом участі нашої Академії у ХVI міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2025» (26-28 березня 2025 року) є ЗОЛОТА МЕДАЛЬ за конкурсну роботу «Освітня інтеграція: можливості конструктору кластерної моделі» (Задорожна Л.К., Дерябіна С.В., Левчишена О.М.) в номінації «Застосування засобів навчання, програм і онлайн-сервісів для підвищення ефективності освітнього процесу».

2 квіт. 2025
#ХVI міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2025» #Вітаємо з Почесною нагородою Гран-Прі «Післядипломна освіта України» та золотою медаллю нашу Академію
26-28 березня 2025 року відбулася XVI «Сучасні заклади освіти - 2025», організована Компанією «Виставковий світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

1 квіт. 2025
Завершився ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
139 учасників, 23 команди з 21 регіону України – Ужгород приймав Всеукраїнську учнівську олімпіаду з хімії. Після двох теоретичних та експериментального турів, у неділю, 30 березня, відбулася церемонія нагородження. Одещина пишається одразу п'ятьма переможцями.

Всі новини