КАФЕДРА МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ І ЗМІСТУ ОСВІТИ





ПРАКТИЧНІ ІНТЕНСИВИ «Ресурси, стратегії, практики». Науково-методична лабораторія суспільно-гуманітарної освіти

29 жовт. 2024
ПРАКТИЧНІ ІНТЕНСИВИ «Ресурси, стратегії, практики». Науково-методична лабораторія суспільно-гуманітарної освіти

ПРАКТИЧНІ ІНТЕНСИВИ

«Ресурси, стратегії, практики».

Науково-методична лабораторія суспільно-гуманітарної освіти

 

23 жовтня 2024 року відбувся практичний інтенсив «Ресурси, стратегії, практики» для вчителів які викладають курси громадянської та історичної освітньої галузі.

Тема зустрічі: «Дієві інструменти формувального оцінювання».

Спікер: Вікторія Яроменко, методист НМЛ суспільно-гуманітарної освіти кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».

Під час заходу педагоги отримали поради щодо використання ефективного інструментарію формувального оцінювання для використання в офлайн та онлайн форматі. Слухачі стали співучасниками створення кейсів для формувального оцінювання. Вони зазначили важливість використання таких практик для побудови індивідуальної траєкторії розвитку кожного здобувача освіти Нової української школи.

 

24 жовтня 2024 року відбувся практичний інтенсив «Ресурси, стратегії, практики» мовно-літературної освітньої галузі для вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури.

Спікер: Світлана Свінтковська, методист НМЛ суспільно-гуманітарної освіти, старший викладач кафедри методики викладання і змісту освіти, акцентувала увагу на роль української літератури в школі як потужного носія ідентичності нації, її генетичного коду. Адже виховання свідомого українця повинно базуватися на історичних і культурних знаннях, традиціях, на переосмисленні сучасного досвіду на основі загальнолюдських цінностей. Ознайомлення з художнім твором, усебічний аналіз змістової, жанрової та естетичної специфіки наблизять учнів до розуміння літератури як вияву мистецтва, потужного чинника світосприйняття та самоідентифікації.

Світлана Свінтковська також звернула увагу на роль уроків літератури рідного краю як у класах НУШ, так і у 8-11 класах.

Спікер: Людмила Саєнко, завідувачка науково-педагогічної бібліотеки КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», старший викладач кафедри філософії освіти, кандидат історичних наук, зробила короткий огляд про сучасних письменників Одещини, про літературний процес нашого краю, який перебуває у стані пошуку свого напрямку у рамках сучасного суспільства, де популярність молодих літераторів стрімко зростає.

Під час заходу учасники ознайомилися з новинками сучасної літератури, які видані під час російсько-української війни 2022-2024 рр. Лише за 2023 рік було видано близько 200 книг на воєнну тематику. Книги, які варті того, щоб прочитати їх зараз, перечитати після Перемоги.

 

29 жовтня 2024 року відбувся практичний інтенсив «Ресурси, стратегії, практики» для вчителів освітньої галузі фізичної культури.

Тема зустрічі: «Спортивна гра рінго».

Спікер: Світлана Онищук, завідувач НМЛ суспільно-гуманітарної освіти, старший викладач  кафедри методики викладання і змісту освіти, презентувала правила спортивної гри рінго, розглянули історію виникнення гри та впровадження варіативного модуля в закладах загальної середньої освіти області.

Під час заходу учасники відпрацювали теоретико-методичні знання варіативного модуля в інструментарії квізлет, де спочатку виконали відпрацювання карток потім заучування, а в кінці виконали тестування з питанням варіативного модуля рінго.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 





Новини


6 лист. 2024
Робоча нарада кураторів тренерського навчання за програмами "С" та "Д" дипломами УАФ з регіональними асоціаціями футболу
Робоча нарада кураторів тренерського навчання за програмами "С" та "Д" дипломами УАФ з регіональними асоціаціями футболу

1 лист. 2024
ГОТУЄМОСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2025»
ГОТУЄМОСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2025»

30 жовт. 2024
#Триває навчання вчителів 7 класів Нової української школи за темою: «Синергія в дії: цінності, дослідництво, поступ»
#Триває навчання вчителів 7 класів Нової української школи за темою: «Синергія в дії: цінності, дослідництво, поступ»

Всі новини