|
#Практичні інтенсиви «Ресурси, стратегії, практики» НМЛ суспільно-гуманітарної освіти26 вер. 2024
#Практичні інтенсиви «Ресурси, стратегії, практики» НМЛ суспільно-гуманітарної освіти
#Практичні інтенсиви «Ресурси, стратегії, практики» НМЛ суспільно-гуманітарної освіти
25 вересня 2024 року пройшов практичний інтенсив для вчителів іноземних мов за темою «Як штучний інтелект використовується в освіті?». У семінарі взяли участь вчителів іноземних мов ЗЗСО Одеської області. Застосування ШІ стало потужним інструментом для поліпшення якості освітнього процесу. Інструменти для розробки контенту на основі штучного інтелекту можуть створювати практичні запитання, тести та навіть плани уроків. Під час практичного інтенсиву було розглянуто можливості використання Conker, app.magicschool.ai, Twee, Brisk – ці платформи можуть допомогти вчителю у розвитку зорового та слухового сприймання на уроках іноземної мови У ході інтенсиву зазначили, що успішна організація навчання вимагає розуміння та усвідомлення ролі вчителя при використанні матеріалів, створених за допомогою ШІ.
25 вересня 2024 року вчителі громадянської та історичної освітньої галузі працювали на практичному інтенсиві «Ресурси, стратегії, практики». Тема для обговорення: «Сучасний інструментарій сучасного оцінювання». Спікер – Майорський В’ячеслав Віталійович, доцент кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради, кандидат педагогічних наук, Заслужений вчитель України. Учасникам заходу були представлені практичні кейси використання мобільних застосунків та хмарних технологій для віддаленої обробки та зберігання даних. Під час обговорення педагоги оцінили можливості сучасного інструментарію електронних підручників для формувального та підсумкового оцінювання результатів навчальних досягнень здобувачів освіти.
26 вересня 2024 року вчителі освітньої галузі «Фізична культура» на вересневому практичному інтенсиві за темою «Олімпійський урок – 2024» ознайомились з різними кейсами проведення Олімпійського уроку тиждня: склали завдання/вправу пазл – «Олімпійці 2024» у програмі Jigsaw Planet та практично опрацювали її. Запрошуємо усіх зацікавлених на наступні заходи (розміщено на сайті Академії у розділі «Діяльність-плани роботи» на кожен поточний місяць). Запрошуємо до співпраці. З нами дієво та практично!
26 вересня 2024 року вчителі освітньої галузі (мовно-літературна освітня галузь) українська мова та література, зарубіжна література, мови національних меншин намагалися дати відповіді з колегами на всі запитання і не тільки про це... Підвели підсумки за проведені конкурси, олімпіади, інтелекуальні змагання у 2023/2024 навчальному році на обласному і Всеукраїнському рівнях, зокрема: - ХІV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка; - ХХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика; - ХХІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості; - ХХХVІІ Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури; - Інтелектуальні змагання з базових навчальних дисциплін серед учнів сільських шкіл Одеської області (українська мова та література). Обговорили проведення цих конкурсів, зміни до їх Положень, інших заходів у 2024/2025 навчальному році. Дякуємо ЗСУ за можливість творити та комунікувати. Працюємо далі... Крокуємо до Перемоги! Слава Україні!
Новини29 лист. 2024 Науково-практична консультація (семінар) «Предметно-методичний супровід учнівських олімпіад з математики: стратегії трансформації задачного матеріалу» 29 лист. 2024 #Практичний_інтенсив_Ресурси_стратегії_практики. НМЛ природничо-математичної, інформатичної та STEM-освіти 22 лист. 2024 Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом». Мовно-літературна освітня галузь (українська мова та література, зарубіжна література) Всі новини |