КАФЕДРА МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ І ЗМІСТУ ОСВІТИ





#Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом». Локації: інформатична, математична, природнича, соціальна і здоров'язбережувальна та технологічна освітні галузі

20 вер. 2024
#Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом». Локації: інформатична, математична, природнича, соціальна і здоров'язбережувальна та технологічна освітні галузі

#Дискусійний простір

«Нова українська школа: рухаємось разом».

Локації: інформатична, математична, природнича,

соціальна і здоров'язбережувальна

та технологічна освітні галузі

Тематичний Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом» упродовж тижня згуртував вчительство інформатичної, математичної, природничої, соціальної і здоров'язбережувальної та технологічної освітніх галузей задля обговорення теми: «Новий навчальний рік: ресурси, стратегії, практики».

Дискусійний простір став для нас усіх платформою, де здійснюється обговорення нагальних питань організації освітнього процесу, обмін досвідом та кращими практиками в освітніх галузях.

Математики дискутували в межах теми: «Нововведення в освіті: гнучкість та варіативність» зі спікером Копаницею Оксаною Вікторівною (вчитель математики Криворізької гімназії №91, методистка видавництва «Formula» компанії «Лінгвіст»). Модерували івент методисти НМЛ природничо-математичної, інформатичної та STEM-освіти кафедри методики викладання і змісту освіти Грабован Ольга Сергіївна, координатор математичної освітньої галузі та Потьомкіна Вікторія Юріївна.

Природничників та вчителів соціальної і здоров'язбережувальної освітньої галузі об'єднали питання оцінювання та організації освітнього процесу в новому навчальному році. Кононенко Лариса Михайлівна, Немерцалов Володимир Володимирович, Тертична Юлія Олексіївна та Ятвецька Лариса Іванівна (НМЛ природничо-математичної, інформатичної та STEM- освіти) акцентували увагу вчительства на новаціях та запропонували корисні посилання для використання в освітній діяльності.

Вчителів інформатики та технологій об'єднала тема для обговорення: «Від ігор до професії: як гуртки допомагають розкрити таланти». Спікер – Кульчак Марина, методистка з інформатики напрямку «Формула", модератори – Чебаненко Наталя Олегівна та Нікітенкр Регіна Іванівна (методисти науково-методичної лабораторії природничо-математичної, інформатичної і STEM-освіти).

Ми завжди відкриті для співпраці, дискусій, консультацій!

З вірою у Перемогу!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





Новини


2 квіт. 2025
#ХVI міжнароднa виставкa «Сучасні заклади освіти – 2025 #Вітаємо з відзнакою ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ
Результатом участі нашої Академії у ХVI міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2025» (26-28 березня 2025 року) є ЗОЛОТА МЕДАЛЬ за конкурсну роботу «Освітня інтеграція: можливості конструктору кластерної моделі» (Задорожна Л.К., Дерябіна С.В., Левчишена О.М.) в номінації «Застосування засобів навчання, програм і онлайн-сервісів для підвищення ефективності освітнього процесу».

2 квіт. 2025
#ХVI міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2025» #Вітаємо з Почесною нагородою Гран-Прі «Післядипломна освіта України» та золотою медаллю нашу Академію
26-28 березня 2025 року відбулася XVI «Сучасні заклади освіти - 2025», організована Компанією «Виставковий світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

1 квіт. 2025
Завершився ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
139 учасників, 23 команди з 21 регіону України – Ужгород приймав Всеукраїнську учнівську олімпіаду з хімії. Після двох теоретичних та експериментального турів, у неділю, 30 березня, відбулася церемонія нагородження. Одещина пишається одразу п'ятьма переможцями.

Всі новини