|
Завершився IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії23 квіт. 2023
![]()
У змаганнях з учнями 10-х класів семикласник Владислав Андрухів виборов диплом ІІІ ступеня, а десятикласник Ілля Гарбажій-Романченко серед учнів 11 класу показав третій результат, нагороджений дипломом ІІ ступеня і запрошений на відбірково-тренувальні збори для кандидатів у збірну України, яка буде представляти нашу державу на Міжнародній учнівській олімпіаді з астрономії.
Вітаємо юних астрономів! Ваші досягнення є чудовим результатом ваших талантів, знань та наполегливості. Бажаємо вам подальших успіхів та нових перемог в навчанні і житті! Per aspera ad astra! Висловлюємо свою вдячність вчителям та тренерам, які допомогли учням підготуватися до змагань. Ваша праця важлива та невід'ємна складова успіху учнів. Дякую вам за те, що надихаєте молодь на досягнення нових вершин!
Новини22 лип. 2024 Бронзову медаль на Міжнародній біологічній олімпіаді здобула Катерина Онищенко, випускниця Одеського ліцею № 31 ![]() 27 черв. 2024 #ФУТБОЛ# Курси підвищення кваліфікації «Методика викладання футболу» в закладах загальної середньої освіти (24-26.06.2024) ![]() 13 черв. 2024 Проведено ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» в 2024 році ![]() Всі новини |