|
Вітаємо переможців ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії в онлайн форматі!23 квіт. 2023
![]() Дипломи ІІ ступеня здобули Дімова Марія, учениця 10 класу Одеського ліцею №117 Одеської міської ради та Пастощук Артем, учень 9 класу Одеського ліцею №9 Одеської міської ради Одеської області. Вітаємо юних знавців історії!
Бажаємо подальшого інтелектуального зростання та нових перемог! Висловлюємо щиру вдячність Кобзар Ладі Анатоліївні, учителю історії Одеського ліцею №117 Одеської міської ради та Сидоренко Аліні Сергіївні, учителю історії Одеського ліцею №9 Одеської міської ради Одеської області. Зичимо, щоб успіх і натхнення були супутниками всіх Ваших починань!
Новини22 лип. 2024 Бронзову медаль на Міжнародній біологічній олімпіаді здобула Катерина Онищенко, випускниця Одеського ліцею № 31 ![]() 27 черв. 2024 #ФУТБОЛ# Курси підвищення кваліфікації «Методика викладання футболу» в закладах загальної середньої освіти (24-26.06.2024) ![]() 13 черв. 2024 Проведено ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» в 2024 році ![]() Всі новини |