КАФЕДРА МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ І ЗМІСТУ ОСВІТИ





#ПЕДАГОГІЧНА СТУДІЯ «Майстерність як вимір професійної зрілості педагога» // Природнича та Соціальна і здоров’язбережувальна освітні галузі (26.03.2024)

26 бер. 2024
#ПЕДАГОГІЧНА СТУДІЯ «Майстерність як вимір професійної зрілості педагога» // Природнича та Соціальна і здоров’язбережувальна освітні галузі (26.03.2024)

#ПЕДАГОГІЧНА СТУДІЯ

«Майстерність як вимір професійної зрілості педагога»

// Природнича та Соціальна і здоров’язбережувальна освітні галузі (26.03.2024)

26 березня 2024 року у віртуальному просторі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» стартували педагогічні студії «Майстерність як вимір професійної зрілості педагога», які об’єднали вчителів природничої та соціальної і здоров’язбережувальної.

Модератори івенту Юлія Тертична та Лариса Ятвецька (наково-методична лабораторії природничо-математичної, інформатичної та STEM-освіти кафедри методики викладання і змісту освіти) запропонували питання для обговорення: «STEM, Штучний Інтелект та інші віртуальні помічники в сучасній освіті: використовуємо на уроках».

Спікери – колеги-практики!

* Головата Людмила Віталіївна, учитель фізики Одеського ліцею «Лідер», учасниця конкурсу «Учитель року – 2024» в номінації «Фізика». Тема для співдії: «STEM, Штучний Інтелект та інші лайфхаки на уроках фізики і не лише…». Педагог захопила учасників студії своєю харизмою та вмотивувала вчителів використовувати залаштунки віртуального світу на своїх уроках.

* Павлюк Владислав Геннадійович, учитель географії Одеського ліцею № 73, фіналіст обласного етапу «Учитель року – 2024» в номінації «Географія». Тема –«STEM-освіта на сучасному уроці». Вчитель активно використовує штучний інтелект на своїх уроках географії та вважає, що серед технологій штучного інтелекту значний потенціал мають Сhat GPT та чат-бот від Google Bard AI. Саме тому практична частина його педагогічної ідеї полягає у використанні Сhat GPT - версії 3.5, Google платформи Bard AI та інших видів Штучного інтелекту, які з’являються з великою швидкістю як потужні ресурси при викладанні та вивченні географії, що сприятиме реалізації пізнавальної і творчої активності школярів у навчальному процесі, підвищуватиме якість освіти.

Учасники обмінювалися досвідом та ідеями щодо використання запропонованих інструментів.

Педагогічна студія – цікава платформа для педагогів!

До подальшої співдії!

З вірою у Перемогу!

До нових зустрічей!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





Новини


11 квіт. 2025
Закриття IV етапу VІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з болгарської мови та літератури!
Завершились олімпіадні змагання з болгарської мови та літератури. Позаду хвилювання, інтелектуальна боротьба і напружена робота журі. Сьогодні ми вітаємо переможців, радіємо успіхам талановитої молоді, висловлюємо вдячність вчителям, батькам, наставникам, усім причетним до розвитку олімпіадного руху. Саме така атмосфера наповнила святковими барвами закриття IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з болгарської мови та літератури.

10 квіт. 2025
Олімпіадний рух триває! Відбулось відкриття IV етапу VІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з болгарської мови та літератури!
10 квітня найкращі учні України, знавці болгарської мови та літератури, боролись за першість на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади.

10 квіт. 2025
Відбувся ІV етап ХХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
06 березня 2025 року в дистанційному форматі відбувся четвертий етап ХХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Всі новини