КАФЕДРА МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ І ЗМІСТУ ОСВІТИ





#Практичні інтенсиви «Ресурси, стратегії, практики» // Науково-методична лабораторія суспільно-гуманітарної освіти (20-21.03.2024)

21 бер. 2024
#Практичні інтенсиви «Ресурси, стратегії, практики» // Науково-методична лабораторія суспільно-гуманітарної освіти (20-21.03.2024)

#Практичні інтенсиви «Ресурси, стратегії, практики»

// Науково-методична лабораторія суспільно-гуманітарної освіти (20-21.03.2024)

В межах плану роботи КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» науково-методичною лабораторією суспільно-гуманітарної освіти 20 та 21 березня  2024 року учасники локацій освітніх галузей долучались до змістовних практичних інтенсивів «Ресурси, стратегії, практики».

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ТРАЄКТОРІЮ РУХУ:

20 березня 2024 року стартувала онлайн-зустріч з учителями мовно-літературної освітньої галузі (українська мова та література, зарубіжна література).

Методист Світлана Свінтковська, координатор мовно-літературної освітньої галузі (українська мова та література, зарубіжна література) у спільнодії з учасниками практично опрацьовувала тему: «Інструменти, що забезпечують інтеграцію». Спікерка зробила наголоси щодо:

*  застосування міждисциплінарної інтеграції в освітньому процесі;

*  розробки й упровадження інтегрованих курсів у педагогічну практику;

*  задієння органічних зв’язків між різними навчальними предметами;

*  усуненні фрагментарності контенту;

*  практиктики пізнавально-діяльнісних форм;

*  визначення мети й доцільності інтегрування змісту уроку та способів пізнавальної діяльності учнів.

20 березня 2024 року методисти Наталя Береснєва, Тетяна Юрченко відповідальні за мовно-літературну освітню галузь (іншомовна освіта) опрацювали практику вирішення конфліктних ситуацій та перетворенні їх на можливості в освітньому процесі.

21 березня 2024 року вчителі предмета «Захист України» та «Фізична культура» опанували тему «Педагогічне проєктування освітнього процесу».

* Олександр Скалига розкрив тематичний план № 1 для юнаків (смуга перешкод та основи самозахисту) та презентував можливості оновлення, доповнення, розширення фахових компетентностей педагогів в процесі здійснення освітньої діяльності з предмета «Захист України.

* Світлана Онищук, координатор освітньої галузі «Фізична культура» продемонструвала практики розвитку сили в учнів 10-11 класу з гімнастичною лавою, розширення досвіду вчителів при виборі варіативних модулів та фізичної підготовки старшокласників в закладах загальної середньої освіти.

21 березня 2024 року для учасників локації громадянської та історичної освітньої галузі, спікери інтенсивну методисти Вікторія Яроменко (координатор громадянської та історичної освітньої галузі) та Олена Бугай запропонували обговорити п’ять навичок soft skills в сучасній освіті, та звернули увагу на необхідність їх розвитку на уроках історії та громадянської освіти на прикладах підручників І.Щупака, О.Панаріна та О.Гісема. Навички комунікації, критичного мислення, управління проєктами, прийняття рішень та емоційний інтелект необхідні у сучасному непередбачуваному світі, забезпечують потреби особистості у самовдосконаленні та адаптації.

Низка практичних інтенсивів завершилась корисним обміном думок учасників заходу локації кожної освітньої галузі.

Одеська академія неперервної освіти запрошує до співпраці.

До зустрічей у квітні на наступній серії інтенсивів!

Тримаємо освітянський стрій!

 

 

 

 

 

 

 

 





Новини


11 квіт. 2025
Закриття IV етапу VІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з болгарської мови та літератури!
Завершились олімпіадні змагання з болгарської мови та літератури. Позаду хвилювання, інтелектуальна боротьба і напружена робота журі. Сьогодні ми вітаємо переможців, радіємо успіхам талановитої молоді, висловлюємо вдячність вчителям, батькам, наставникам, усім причетним до розвитку олімпіадного руху. Саме така атмосфера наповнила святковими барвами закриття IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з болгарської мови та літератури.

10 квіт. 2025
Олімпіадний рух триває! Відбулось відкриття IV етапу VІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з болгарської мови та літератури!
10 квітня найкращі учні України, знавці болгарської мови та літератури, боролись за першість на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади.

10 квіт. 2025
Відбувся ІV етап ХХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
06 березня 2025 року в дистанційному форматі відбувся четвертий етап ХХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Всі новини