КАФЕДРА МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ І ЗМІСТУ ОСВІТИ





#Дискусійний_простір «Нова українська школа: рухаємось разом» // Локація «Математична освітня галузь» (14.03.2024)

14 бер. 2024
#Дискусійний_простір «Нова українська школа: рухаємось разом» // Локація «Математична освітня галузь» (14.03.2024)

#Дискусійний_простір «Нова українська школа: рухаємось разом»

// Локація «Математична освітня галузь» (14.03.2024)

 

14 березня 2024 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» відбувся черговий дискусійний простір, у якому об’єднались вчителі математичної освітньої галузі Одеської області.

Методист науково-методичної лабораторії природничо-математичної, інформатичної і STEM-освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», координатор математичної освітньої галузі, тренер НУШ Грабован Ольга Сергіївна зробила ЕКСКУРС в історію виникнення дискусійного простору «Нова українська школа: рухаємось разом», його розвитку, презентувала ПОСІБНИК «На засадах єдності цінностей змісту і форм» (5 клас) математичної освітньої та інших освітніх галузей.

Спікером на даному просторі була Ольга Біляніна, методистка з математики Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, з темою виступу «Сучасний підручник як основний засіб для якісного навчання, розвитку і виховання школярства»

Зустріч проходила під гаслом «Творимо майбутнє разом».

Спікерка Ольга Біляніна презентувала підручник з алгебри для 7 класу, який був розроблений колективом авторів, які працювали 2роки. В нього ввійшли нові навчальні рубрики, які плавно в логійній послідовності переходять одна в одну, що складає навчальний кейс-валідний ресурс, який допоможе семикласникам досягти очікуваних результатів навчання. Це:

* і побудова сучасного навчального середовища на принципах академічної доброчесності у співпраці та взаємодії всіх учасників освітнього процесу;

* і використання різних форм . технологій, методів і видів навчальної діяльності;

* і формування в учнів громадянської позиції, прагнення до самовідповідальності і саморозвитку, самоконтролю та самонавчання, спонукання для самопізнання, розвитку творчості і креативності, які необхідні кожній людині.

Учасники дискусійного простору детально розпитували спікерку щодо змісту підручника та методико-дидактичних матеріалів.

На завершення зустрічі модератор простору Потьомкіна Вікторія Юріївна, методист науково-методичної лабораторії природничо-математичної, інформативної та STEM-освіти  кафедри методики викладання і змісту освіти) запросила учасників зустрічі долучилися до рефлексії/зворотного зв’язку за допомогою Гугл форми.

Чекаємо наступних зустрічей у колі однодумців!

З вірою у Перемогу! Все буде Україна!

 

 

 

  

 

  

 

 

    

 

 

 

 

 





Новини


2 квіт. 2025
#ХVI міжнароднa виставкa «Сучасні заклади освіти – 2025 #Вітаємо з відзнакою ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ
Результатом участі нашої Академії у ХVI міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2025» (26-28 березня 2025 року) є ЗОЛОТА МЕДАЛЬ за конкурсну роботу «Освітня інтеграція: можливості конструктору кластерної моделі» (Задорожна Л.К., Дерябіна С.В., Левчишена О.М.) в номінації «Застосування засобів навчання, програм і онлайн-сервісів для підвищення ефективності освітнього процесу».

2 квіт. 2025
#ХVI міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2025» #Вітаємо з Почесною нагородою Гран-Прі «Післядипломна освіта України» та золотою медаллю нашу Академію
26-28 березня 2025 року відбулася XVI «Сучасні заклади освіти - 2025», організована Компанією «Виставковий світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

1 квіт. 2025
Завершився ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
139 учасників, 23 команди з 21 регіону України – Ужгород приймав Всеукраїнську учнівську олімпіаду з хімії. Після двох теоретичних та експериментального турів, у неділю, 30 березня, відбулася церемонія нагородження. Одещина пишається одразу п'ятьма переможцями.

Всі новини