КАФЕДРА МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ І ЗМІСТУ ОСВІТИ





#Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом». # Локація «Мовно-літературна освітня галузь» (українська мова та література, зарубіжна література) (22.11.2023)

22 лист. 2023
#Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом». # Локація «Мовно-літературна освітня галузь» (українська мова та література, зарубіжна література)

 

#Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом».

#Трек 2. «Базове предметне навчання: поступ вчителя та учня».

#Тема для обговорення: «Траєкторія поступу вчителя та учня: проєкція комунікації»

22 листопада 2023 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» відбувся дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом», у якому взяли участь 97 вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури ЗЗСО Одеської області.

Учитель для школи – це теж саме, що сонце для всесвіту.

Він джерело тієї сили, яка надає  руху всій машині

Модератор:  Світлана Свінтковська, координатор мовно-літературної освітньої галузі, тренер НУШ, старший викладач кафедри методики викладання і змісту освіти, методист вищої категорії НМЛ мовно-літературної освіти кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «ОАНО».

     У рамках дискусійного простору:

 - питання інтегрованого навчання у мовно-літературній галузі мотивації до успішного навчання (спікер Надія Герасімчук, учителька української мови та літератури вищої категорії Одеської загальноосвітньої школи № 26 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради);

-  проєктна діяльність на уроках мови та літератури, як крок до успіху (спікер Наталя Боделан, учителька української мови та літератури вищої категорії Балтського ліцею № 2 Балтської міської ради Подільського району Одеської області),

які поділилися досвідом роботи щодо впровадження інтегрованого навчання у НУШ та проєктної діяльності на уроках мови та літератури, зарубіжної літератури.

У процесі проведення заходу був і зворотній зв’язок. Зокрема, учасники простору зазначили, що сукупність послідовних та взаємопов’язаних дій учителя та здобувачів освіти є умовою для творчої самореалізації тих, хто навчається, підвищує мотивацію до навчання і сприяє розвитку інтелектуальних здібностей, формує навички пошуково-дослідницької технології.

Дякуємо всім причетним, хто долучився до дискусійного простору!

Усім здоров’я, витримки, віри, надії і любові...

Працюймо разом, ділімося досвідом, навчаймося, рівняймося на кращих!...

Разом - до Перемоги!  Все буде Україна!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





Новини


11 квіт. 2025
Закриття IV етапу VІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з болгарської мови та літератури!
Завершились олімпіадні змагання з болгарської мови та літератури. Позаду хвилювання, інтелектуальна боротьба і напружена робота журі. Сьогодні ми вітаємо переможців, радіємо успіхам талановитої молоді, висловлюємо вдячність вчителям, батькам, наставникам, усім причетним до розвитку олімпіадного руху. Саме така атмосфера наповнила святковими барвами закриття IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з болгарської мови та літератури.

10 квіт. 2025
Олімпіадний рух триває! Відбулось відкриття IV етапу VІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з болгарської мови та літератури!
10 квітня найкращі учні України, знавці болгарської мови та літератури, боролись за першість на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади.

10 квіт. 2025
Відбувся ІV етап ХХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
06 березня 2025 року в дистанційному форматі відбувся четвертий етап ХХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Всі новини