|
Завершилися КПК за програмою «Використання спеціальних комп’ютерних програм для створення навчального контенту з хімії» (30 годин, онлайн). (30жовтня – 1 листопада 2023 р.)1 лист. 2023
Завершилися КПК за програмою «Використання спеціальних комп’ютерних програм для створення навчального контенту з хімії» (30 годин, онлайн)
30жовтня – 1 листопада 2023 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» проведено відповідно до навчального плану курсів підвищення кваліфікації вчителів хімії, біології та природознавства, за програмою «Використання спеціальних комп’ютерних програм для створення навчального контенту з хімії» (30 годин) (онлайн). * Розробник/укладач програми: Зільберман Алла Аркадіївна, старший викладач кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради». * Кураторка курсів: Хабаш Вероніка Леонідівна, методист НМЛ відділу стратегічного розвитку КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради». Навчання на курсах було спрямоване на розвиток професійної компетентності вчителів хімії, щодо методів комп’ютерного моделювання і основ молекулярного дизайну молекул як елемента ІКТ, розвитку ІК компетентності учасників освітнього процесу. Метою навчальної програми є розвиток професійної компетентності вчителів хімії, а саме: ознайомлення вчителів хімії з основними комп’ютерними програмами моделювання хімічних структур і процесів, написання хімічних формул, знайомство з програмами 3D-візуалізації молекул. Навчально-тематичний план курсів підвищення кваліфікації складається з шести модулів:
* Висвітлення навчального матеріалу ФАХОВИХ МОДУЛІВ здійснювала Зільберман Алла Аркадіївна, старший викладач кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», яка здійснює науково-методичний супровід вчителів хімії і природничих дисциплін щодо реалізації компетентнісно спрямованого освітнього процесу у Новій українській школі на засадах єдності цінностей, змісту і форм. Її лекції та практичні заняття спрямовані на підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителів хімії щодо вирішення завдань Державного стандарту базової середньої освіти, щодо використання ІКТ для створення навчального контенту в освітньому процесі. В змісті курсів було розглянуті сучасні підходи до особливостей викладання хімії, педагоги опановували методи комп’ютерного моделювання і основ молекулярного дизайну молекул як елемента ІКТ, розвитку ІК компетентності учасників освітнього процесу.
Новини6 лист. 2024 Робоча нарада кураторів тренерського навчання за програмами "С" та "Д" дипломами УАФ з регіональними асоціаціями футболу 1 лист. 2024 ГОТУЄМОСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2025» 30 жовт. 2024 #Триває навчання вчителів 7 класів Нової української школи за темою: «Синергія в дії: цінності, дослідництво, поступ» Всі новини |