КАФЕДРА МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ І ЗМІСТУ ОСВІТИ

#VІ онлайн-форум «КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ: СТРАТЕГІЇ УСПІХУ» (11.06.2024)

11 черв. 2024
#VІ онлайн-форум «КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ: СТРАТЕГІЇ УСПІХУ» (11.06.2024)

#VІ онлайн-форум «КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ: СТРАТЕГІЇ УСПІХУ»

Шостий рік поспіль у середині червня зацікавлене вчительство занурюється в унікальну атмосферу ФОРУМУ «Креативні вчителі: стратегії успіху», який організовує Одеська академія неперервної освіти. Форум об’єднав вчителів, які прагнуть до професійного розвитку, оновлення, удосконалення умінь та набуття творчого досвіду. 

11 червня 2024 року в онлайн-просторі форуму взаємодіяло більше 300 освітян із 18 областей України (Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Івано - Франківська, Київська та м.Київ, Луганська, Миколаївська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська) та педагогічна спільнота Одещини.

Під час відкриття форуму з вітальною промовою та побажаннями плідної роботи до організаторів та учасників звернулася Л. К. Задорожна, ректор КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», кандидат філософських наук, котра наголосила, що даний захід став унікальним майданчиком для спілкування творчих креативних освітян, акцентувала увагу на тому, що саме актуалізація професійного досвіду педагогів, поглиблення та осмислення теоретичних і практичних знань в умовах воєнного стану, налагодження партнерських стосунків між освітянами є метою роботи форуму. Форум став ще одним впевненим кроком на шляху впровадження та реалізації ідей Нової української школи в умовах воєнного стану.

Всім учасникам заходу була надана можливість широкого спектру вибору локацій. На форумі працювало 10 майстерок на двох панелях, під час яких практично розглянуті різні аспекти інноваційної діяльності реалізації ідей НУШ, своїм досвідом, напрацюваннями радо обмінювалися справжні майстри педагогічної діяльності: автори підручників та посібників, тренери НУШ, вчителі-практики, яких супроводжували модератори – координатори освітніх галузей НУШ. Майстерки працювали відповідно до Програми форуму.

Педагоги висловили слова вдячності організаторам та спікерам форуму за змістовність, актуальність та ресурсність наповнення майстерок, відзначили  надихаючу мотивуючу  атмосферу зустрічі.

Успіху креативним освітянам! З нетерпінням очікуємо наступних зустрічей у колі однодумців!

Разом до Перемоги!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новини


22 лип. 2024
Бронзову медаль на Міжнародній біологічній олімпіаді здобула Катерина Онищенко, випускниця Одеського ліцею № 31
Бронзову медаль на Міжнародній біологічній олімпіаді здобула Катерина Онищенко, випускниця Одеського ліцею № 31

27 черв. 2024
#ФУТБОЛ# Курси підвищення кваліфікації «Методика викладання футболу» в закладах загальної середньої освіти (24-26.06.2024)
24-26 червня 2024 року КЗВО «ОАНО» у співпраці з Одеською обласною футбольною асоціацією відбулися курси підвищення кваліфікації «Методика викладання футболу» в закладах загальної середньої освіти, учасниками навчання були 25 вчителів фізичної культури Одещини.

13 черв. 2024
Проведено ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» в 2024 році
Проведено ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» в 2024 році

Всі новини