|
Нематеріальна культурна спадщина Одещини: вивчаємо та захищаємо. Онлайн-лекція Резніченко Галини Володимирівни10 черв. 2024
![]() Нематеріальна культурна спадщина Одещини: вивчаємо та захищаємо 10 червня 2024 року у віртуальному Арт-просторі Академії відбулась відкрита онлайн-лекція «Нематеріальна культурна спадщина Одещини». Лекцію провела Резніченко Галина Володимирівна, старший викладач кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти», член Національної спілки художників України. Мисткиня презентувала розвідки щодо елементів культурної спадщини Одещини, котрі пов’язані зі звичаями, віруваннями та обрядовістю, ремеслами, культурою приготування та споживання національних страв, які старанно зберігаються та передаються молоді в селах і містах нашого регіону та внесені до переліку української та світової нематеріальної культурної спадщини. Учасники заходу висловили зацікавлення висвітленою тематикою лекції та утвердилися у необхідності глибокого вивчення культурного надбання Одещини, важливості популяризації культури рідного краю, усвідомлення її багатства та вітальної сили, зміцнення національної ідентичності на основі глибокої поваги до культурного різноманіття Півдня України. З вірою у Перемогу і до нових зустрічей у колі освітян-однодумців!
Новини22 лип. 2024 Бронзову медаль на Міжнародній біологічній олімпіаді здобула Катерина Онищенко, випускниця Одеського ліцею № 31 ![]() 27 черв. 2024 #ФУТБОЛ# Курси підвищення кваліфікації «Методика викладання футболу» в закладах загальної середньої освіти (24-26.06.2024) ![]() 13 черв. 2024 Проведено ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» в 2024 році ![]() Всі новини |